چگونه پادشاهی متحده می تواند شکست در مسابقات بزرگ را متوقف کند و بهبود یابد

بزرگترین چالش برای پیشرفت بازیکنان انگلیسی لیگ کوچک برتر است. اعمال سهمیه برای بازیکنان خارجی خوب خواهد بود، اما این ممکن است تاثیر مالی زیادی بر لیگ کوچک برتر داشته باشد. باید به روشی هوشمندانه رفتار شود تا از مقاومت مالکان باشگاه و سایر موارد قطبی جلوگیری شود.

اتحادیه فوتبال انگلیس می تواند سهمیه دو بازیکن انگلیسی را برای هر تیم در هر بازی لیگ کوچک اعمال کند. این ممکن است با مقاومت شدید اتحادیه اروپا روبرو شود. دولت بریتانیا می تواند به تمام بازیکنان انگلیسی زیر مالی فوتبال لیورپول 19 سال معافیت مالیاتی برای دستمزدشان بدهد. این امر باعث می شود که بازیکنان انگلیسی برای جذب و استخدام در چند سال اول فوتبال خود ارزان تر شوند. مالکان باشگاه نیز با استفاده از بازیکنان انگلیسی پس انداز خواهند کرد.

رویکرد مورد استفاده در آموزش بازیکنان جوان انگلیسی باید برای تشویق به معرفی مهارت‌های فنی در سنین پایین بازنگری شود. بسیاری از باشگاه‌های انگلیسی می‌توانند ایده‌ای را از سیستم آموزش جوانان منچستریونایتد قرض بگیرند که به‌طور مشهور به کارخانه‌ی تولید شکلات اشاره می‌کند که در آن بازیکنان در دوران نوزادی با مهارت‌های فنی و فیزیکی آشنا می‌شوند.

منچستر یو طول کشید. اس دو باخت کوچک قهرمانان در لیگ تا متوجه شوند که مهارت های نشان داده شده توسط بارسلونا برای یادگیری از سنین پایین امن تر است. آقای الکس فرگوسن از آن زمان به بعد شروع به بازسازی تیمش با ترویج بازیکنان جوانی کرده است که در رده‌های مختلف قرار می‌گیرند. خبر خوب برای پادشاهی متحده این است که اکثر آنها انگلیسی هستند. فدراسیون فوتبال نباید به خاطر این لمس خوب فرگوسن را تشویق کند. باید سایر باشگاه ها را تشویق کند تا بازیکنان جوان انگلیسی به ویژه بازیکنان برتر را ارتقا دهند. این باعث افزایش تعداد بازیکنان در دسترس برای انتخاب تیم می شود.

اتحادیه فوتبال انگلیس باید از باشگاه‌های برتر بخواهد که بازیکنان انگلیسی بیشتری را به خدمت بگیرند تا تجربه کمی در لیگ قهرمانان با ارزش کسب کنند. این می تواند از قانون برنامه ریزی شده 5/6 حمایت کند که از دادن فرصت به بازیکنان داخلی برای داشتن 5 یا 6 بازیکن شروع کننده در هر بازی لیگ کوچک برنده حمایت می کند.

اتحادیه فوتبال انگلیس باید مالکان باشگاه ها را تشویق کند تا مربیان انگلیسی بیشتری را استخدام کنند. شواهد کافی برای حمایت از این تصور وجود دارد که مربیان خارجی تمایل به جستجوی بازیکنان زیادی از کشورهای محلی خود دارند. آرسن ونگر تا همین اواخر عاشق بازیکنان فرانسوی بود. رافا بنیتز در دوران حضورش در لیورپول نیز بازیکنان اسپانیایی را ترجیح می داد. آقای الکس فرگوسن از آراستگی بازیکنان انگلیسی حمایت می کند زیرا فکر می کند آنها هرگز احساس دلتنگی نمی کنند و تمایل دارند به باشگاه وفادار باشند. بنابراین، اگر بسیاری از مدیران انگلیسی توسط باشگاه‌های برتر استخدام شوند، ممکن است به بازیکنان محلی فرصت‌های بیشتری برای تیم اول در باشگاه‌های مربوطه داده شود.

نظم و انضباط و احترام به بازیکنان حریف و مسئولان مسابقات باید توسط بازیکنان انگلیسی بهبود یابد و رعایت شود، زیرا تعداد کمی از بازیکنان خوب آنها درگیر سناریوهایی هستند که مکمل های انگلیس را در معرض خطر قرار می دهد. جان تری در سه سفر مهم اخیر خود تبلیغات منفی به خود جلب کرده است، یعنی: جام جهانی 2010، فینال لیگ کوچک برندگان یوفا 2012 و یورو 2012.

اتحادیه فوتبال انگلیس باید روسای لیگ کوچک برتر را تشویق کند تا ماهیت فیزیکی لیگ کوچک را کاهش دهند. این باعث کاهش تعداد مصدومیت ها و افزایش تعداد بازیکنان در دسترس برای انتخاب تیم می شود. به همین ترتیب سایر بازیکنان را از رفتار بیش از حد فیزیکی نسبت به بازیکنان انگلیسی در طول مسابقات و مسابقات دوستانه بین المللی منع می کند. فشار دریس مرتنز به گری کیهیل ممکن است به دلیل قابل اعتماد بودن بیش از حد فیزیکی لیگ برتر تشویق شده باشد.

پادشاهی متحده دارای بازیکنان جوان هیجان انگیزی مانند جک ویلشر، هی اسمارتلی، دنی ولبک، اکسلید چمبرلین و فیل جونز است که در سطح باشگاهی تجربه ارزشمندی در تیم اصلی کسب می کنند. فدراسیون فوتبال باید سیاست‌ها و پاداش‌های دیگری را اجرا کند تا اطمینان حاصل شود که این خط تولید افزایش می‌یابد تا مدیر پادشاهی متحده شما بازیکنان بسیار هیجان‌انگیزی را برای انتخاب تیم در دسترس داشته باشد. این امر احتمال قهرمانی انگلیس در جام جهانی فیفا را در آینده بهبود می بخشد.